Latarka kempingowa Basic Line EL-25 25 lumenów Czarna
Symbol: EL-25
Dostępność: 18 szt.
Cena: 37.80 Cena przed promocją: 42.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EL-25
Dostępność: 18 szt.
Cena: 37.80 Cena przed promocją: 42.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
EverActive EL-25 jest wyjątkowo wygodna w użyciu - poręczna, wykonana z trwałego tworzywa sztucznego charakteryzującego się podwyższoną wytrzymałością.
Nasza latarka została wyposażona w ekonomiczne diody LED generujące do 25lm światła!
Dzięki prostej budowie i zastosowanym rozwiązaniom urządzenie jest bardzo mało awaryjne, bez większych problemów będziemy mogli cieszyć się nim latami.
EL-25 została wyposażona w metalowy uchwyt, dający możliwość mocowania latarki według własnych potrzeb (np. wieszając ją w namiocie).
Latarka jest zasilana czterema bateriami w rozmiarze R6/AA 1,5V.
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Kempingowa |
| Źródło światła | 8 x LED |
| Moc | 1.5 W |
| Strumień świetlny | 25 lm |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 50 h |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
150 x 73 [mm] |
| Waga | 117 g |
| Pozostałe parametry |
Tryby pracy:
|
| Oznaczenia | |