Latarka akumulatorowa USB-C 1500 lm 2000mAh
Symbol: Phil-SFL5141/10
Dostępność: 2 szt.
Cena: 201.60 Cena przed promocją: 224.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Phil-SFL5141/10
Dostępność: 2 szt.
Cena: 201.60 Cena przed promocją: 224.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Philips aluminiowa akumulatorowa latarka nowoczesna i wodoodporna.
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Ręczna Uniwersalna |
| Źródło światła | 1 x High power LED/COB |
| Moc | 30 W |
| Strumień świetlny | 1500 lm |
| Zasięg | 660 m |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 12 h |
| Klasa szczelności | IP44 |
| Zasilanie | USB 5V Akumulator |
| Kolor | Inne |
| Wymiary |
57 x 205 x 57 mm |
| Waga | 410 g |
| Oznaczenia | |