Latarka akumulatorowa USB-C 400 lm 2000mAh
Symbol: Phil-SFL1183/10
Dostępność: 26 szt.
Cena: 102.60 Cena przed promocją: 114.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Phil-SFL1183/10
Dostępność: 26 szt.
Cena: 102.60 Cena przed promocją: 114.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Philips aluminiowa akumulatorowa latarka nowoczesna i wodoodporna.
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Uniwersalna Ręczna |
| Źródło światła | 1 x High power LED/COB |
| Moc | 3 W |
| Strumień świetlny | 400 lm |
| Zasięg | 270 m |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 5 h |
| Klasa szczelności | IP44 |
| Zasilanie | Akumulator USB 5V |
| Kolor | Inne |
| Wymiary |
59 x 235 x 59 mm |
| Waga | 233 g |
| Oznaczenia | |