Lampa warsztatowa 18V RLP18-0 RYOBI
Symbol: 5133005398
Dostępność: 10 szt.
Cena: 470.01 Cena przed promocją: 522.23 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5133005398
Dostępność: 10 szt.
Cena: 470.01 Cena przed promocją: 522.23 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Liczba trybów oświetlenia | 3 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Zielony |
| Zasilanie | akumulator |
| Ilość sztuk | 1 |
| Akumulator | Nie |
| Ładowarka | Nie |
| Szerokość | 204mm |
| Długość | 227mm |
| Wysokość | 196mm |