Laminator Leitz iLAM Home A4 biały
Symbol: 74310001
Dostępność: 6 szt.
Cena: 342.68 Cena przed promocją: 380.76 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 74310001
Dostępność: 6 szt.
Cena: 342.68 Cena przed promocją: 380.76 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Format nośnika (podajnik 1) | A4 |
| Maksymalna grubość dokumentu | 0,4 mm |
| Model | Laminator na gorąco |
| Prędkość laminowania | 300 mm/min |
| Czas laminowania | 60 s |
| Mechanizm przeciw zacięciom | Tak |
| Czas przed nagrzewaniem | 3 min |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Szary |
| Temperatura (maks) | 128 °C |
| Maksymalna szerokość laminowania | 24 cm |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Liczba rolek | 2 |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Grubość folii | 125 µm |
| Grubość folii | 75 µm |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy | 260 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Waga produktu | 1,18 kg |
| Szerokość produktu | 349 mm |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Wysokość produktu | 87 mm |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 420mm |
| Wysokość | 155mm |