Fellowes Laminator Saturn 3i A3
Symbol: 5736001
Dostępność: 4 szt.
Cena: 713.36 Cena przed promocją: 792.62 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5736001
Dostępność: 4 szt.
Cena: 713.36 Cena przed promocją: 792.62 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Automatyczne wyłączanie po | 30 min |
| Czas nagrzewania | 1 min |
| Model | Laminator na zimno/gorąco |
| Format nośnika (podajnik 1) | A3 |
| Maksymalna grubość dokumentu | 0,5 mm |
| Prędkość laminowania | 300 mm/min |
| Maksymalna szerokość laminowania | 32 cm |
| Sygnał dźwiękowy gotowości | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Ilość rolek | 2 |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Szerokość produktu | 531,8 mm |
| Waga produktu | 2,7 kg |
| Głębokość produktu | 146,1 mm |
| Wysokość produktu | 104,8 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84729080 |
| Szerokość | 538mm |
| Długość | 205mm |
| Wysokość | 162mm |
• Unikaj kontaktu z wodą i wilgocią.
• Zachowaj ostrożność, aby uniknąć poparzeń podczas pracy z gorącymi elementami.
• Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas pracy.