LEGO Star Wars 75192 - Sokół Millennium
Symbol: 75192
Dostępność: 8 szt.
Cena: 3723.52 Cena przed promocją: 4137.24 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 75192
Dostępność: 8 szt.
Cena: 3723.52 Cena przed promocją: 4137.24 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Seria | Star Wars™ |
| Liczba minifigurek do zabawy | 7 szt. |
| Zalecany wiek | 16 lat+ |
| Ilość elementów | 7541 |
| Instrukcja | Tak |
| Szerokość opakowania | 533 mm |
| Wysokość opakowania | 460 mm |
| Głębokość produktu | 840 mm |
| Wysokość produktu | 210 mm |
| Głębokość opakowania | 385 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Waga produktu | 12,2 kg |
| Szerokość | 400mm |
| Długość | 550mm |
| Wysokość | 480mm |
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl