LEGO Jurassic World 77985 - Szkielety dinozaurów: Triceratops
Symbol: 77985
Dostępność: 24 szt.
Cena: 454.26
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 77985
Dostępność: 24 szt.
Cena: 454.26
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Ilość elementów | 1154 |
| Liczba minifigurek do zabawy | 1 szt. |
| Instrukcja | Tak |
| Zalecany wiek | 18 lat+ |
| Seria | Jurassic World |
| Wysokość produktu | 220 mm |
| Wysokość opakowania | 282 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,29 kg |
| Głębokość opakowania | 61 mm |
| Szerokość opakowania | 432 mm |
| Szerokość | 283mm |
| Długość | 431mm |
| Wysokość | 68mm |
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl