LANBERG SPRĘŻONE POWIETRZE AIR DUSTER 600ML CG-600FL-001
Symbol: CG-600FL-001
Dostępność: 12 szt.
Cena: 31.66
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CG-600FL-001
Dostępność: 12 szt.
Cena: 31.66
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Właściwe wykorzystanie | PC |
| Pojemność | 600 ml |
| Typ produktu | Powietrze w sprayu do czyszczenia |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne |
| Szerokość | 63mm |
| Długość | 63mm |
| Wysokość | 282mm |
• Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu.
• Nie dziurawić ani nie palić, nawet po zużyciu.
• Używać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.