LANBERG ŁĄCZNIK KEYSTONE KAT.6 UTP RJ45->RJ45 ZŁĄCZKA SIECIOWA KSU6-3000
Symbol: KSU6-3000
Dostępność: 101 szt.
Cena: 5.68 Cena przed promocją: 6.31 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KSU6-3000
Dostępność: 101 szt.
Cena: 5.68 Cena przed promocją: 6.31 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Obsługiwane typy kabli | Cat6 |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Typ konstrukcji | Płaski |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Złącze 1 | Żeńska |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 150mm |
| Wysokość | 10mm |
• Nie używaj w wilgotnym lub mokrym środowisku.
• Zapewnij odpowiednie uziemienie podczas instalacji gniazd elektrycznych.
• Przed zainstalowaniem upewnij się, że urządzenie jest wyłączone z prądu.