Kabel GEMBIRD CC-HDMI4L-1M (HDMI M - HDMI M; 1m; kolor czarny)
Symbol: CC-HDMI4L-1M
Dostępność: 90 szt.
Cena: 6.42 Cena przed promocją: 7.13 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CC-HDMI4L-1M
Dostępność: 90 szt.
Cena: 6.42 Cena przed promocją: 7.13 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Szybkość przesyłania danych | 10 Gbit/s |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Maksymalna rozdzielczość | 4096 x 2160 px |
| Złączka 2 | HDMI Typu A (Standard) |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 1 | HDMI Typu A (Standard) |
| Długość kabla | 1 m |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 4096 x 2160 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3840 x 2160 |
| Złącze 1 | Męska |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 120mm |
• Unikaj ostrego zginania kabla, aby nie uszkodzić przewodów wewnętrznych.
• Przechowuj kabel z dala od źródeł ciepła.
• Unikaj kontaktu kabla z wodą lub wilgocią.