LANBERG KABEL USB-A 2.0 M/M 1.8M CZARNY CA-USBA-20CU-0018-BK
Symbol: CA-USBA-20CU-0018-BK
Dostępność: 237 szt.
Cena: 5.09 Cena przed promocją: 5.65 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CA-USBA-20CU-0018-BK
Dostępność: 237 szt.
Cena: 5.09 Cena przed promocją: 5.65 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał płaszcza przewodu | Plastik |
| Wersja USB | 2.0 |
| Złączka 2 | USB-A |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 1 | USB-A |
| Materiał pokrycia styków | Nikiel |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Złącze 1 | Męska |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 480 Mbit/s |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 20mm |
• Nie narażaj kabla na działanie ekstremalnych temperatur, płynów lub ostrych przedmiotów, aby zapobiec uszkodzeniom.
• Upewnij się, że kabel jest właściwie podłączony, aby uniknąć ryzyka przegrzania lub uszkodzenia sprzętu.
• Produkty zawierające składniki elektroniczne nie powinny być wyrzucane do zwykłego śmietnika. Zwróć je do punktu zbiórki odpadów elektronicznych.