LANBERG KABEL LAN UTP 100MB/S 305M DRUT CCA NIEBIESKI
Symbol: LCU5-10CC-0305-B
Dostępność: 1 szt.
Cena: 133.86 Cena przed promocją: 148.73 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LCU5-10CC-0305-B
Dostępność: 1 szt.
Cena: 133.86 Cena przed promocją: 148.73 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rozmiar przewodu AWG | 24 |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Materiał płaszcza | Polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Kolor kabla | Niebieski |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Materiał przewodzący | Aluminium miedziane (CCA) |
| Długość kabla | 305 m |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Częstotliwość | 100 MHz |
| Złączka 1 | Nie |
| Złączka 2 | Nie |
| Certyfikaty | CE |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 60 °C |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Szpula |
| Szerokość | 345mm |
| Długość | 240mm |
| Wysokość | 345mm |
• Postępuj zgodnie z instrukcjami producenta.
• Chroń przed dziećmi.
• Unikaj uszkodzeń mechanicznych.