BASEUS KABEL USB 3W1 USB-C / LIGHTNING / MICRO 3A
Symbol: CAMLT-BSY01
Dostępność: 11 szt.
Cena: 24.77 Cena przed promocją: 27.52 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CAMLT-BSY01
Dostępność: 11 szt.
Cena: 24.77 Cena przed promocją: 27.52 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 1 | USB A |
| Złącze 1 | Męska |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Złączka 2 | USB-C x 1, Micro USB x 1, Lightning x 1 |
| Typ przewodu | Kabel okrągły |
| Materiał płaszcza przewodu | Nylon |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Kolor produktu | Czarny, Czerwony, Niebieski |
| Prąd wyjściowy (max) | 3 A |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 205mm |
| Długość | 93mm |
| Wysokość | 22mm |