LANBERG KABEL HDMI M/M V2.1 40M 8K OPTYCZNY AOC CA-HDMI-30FB-0400-BK
Symbol: CA-HDMI-30FB-0400-BK
Dostępność: 10 szt.
Cena: 244.23
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CA-HDMI-30FB-0400-BK
Dostępność: 10 szt.
Cena: 244.23
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Szybkość przesyłania danych | 48 Gbit/s |
| Długość kabla | 40 m |
| Złącze 1 | Męska |
| Tworzywo kabla | Miedź |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Złączka 2 | 19-p HDMI |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3840 x 2160 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 5120 x 2880 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 7680 x 4320 |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Złącze 2 | Męska |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kanał Ethernet HDMI | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Złączka 1 | 19-p HDMI |
| Szerokość | 222mm |
| Długość | 212mm |
| Wysokość | 85mm |
• Unikaj ostrego zginania kabla, aby nie uszkodzić przewodów wewnętrznych.
• Przechowuj kabel z dala od źródeł ciepła.
• Unikaj kontaktu kabla z wodą lub wilgocią.