Kurtka z membraną Berghaus Ridge-Seeker GTX Jacket roz. XL zielona
Symbol: 5054773999691
Dostępność: 2 szt.
Cena: 421.61 Cena przed promocją: 468.46 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5054773999691
Dostępność: 2 szt.
Cena: 421.61 Cena przed promocją: 468.46 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Lokalizacja zapięcia | Przód |
| Odporny na wiatr | Tak |
| Najlepsze zastosowania | Rowerowa, Wolna jazda, Wędrówki, Styl Życia, Wspinaczka górska, Bieganie, Jazda na nartach |
| Przeznaczenie | W każdym wieku |
| Długość stroju | Średni |
| Dedykowana płeć | Męski |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Typ kieszeni | Kieszeń naszywana |
| Zakapturzony | Tak |
| Kieszeń | Tak |
| Ilość kieszeni wewnętrznych | 3 |
| Typ zapięcia kieszeni | Zamek błyskawiczny |
| Lokalizacja kieszeni | Wewnątrz/zewnątrz |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń przednia |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń boczna |
| Fason Płaszcza/Kurtki | Ogrzewacz |
| Główny kolor produktu | Zielony |
| Główny kolor produktu | Brązowy |
| Rodzaj Płaszcza/Kurtki | Kurtka |
| Ilość kieszeni | 6 kiesz. |
| Ilość kieszeni zewnętrznych | 3 |
| Rozmiar (S/M/L) | XL |
| Waga produktu | 1 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,1 kg |
| Szerokość opakowania | 300 mm |
| Głębokość opakowania | 150 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość opakowania | 150 mm |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Waga baterii/akumulatora | 100 g |
| Ilość komór baterii | 1 |
| Wskaźnik poziomu baterii | Tak |
| Pojemność baterii | 38,48 Wh |
| Akumulatorek | Tak |
| Materiały | Nylon, Poliester |
| Wypełnianie materiału | Syntetyk |
| Szerokość | 360mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 320mm |