Bramka do piłki nożnej z ekranem treningowym Salta Legend 180 x 120 x 60 cm
Symbol: 5123
Dostępność: 30 szt.
Cena: 425.21 Cena przed promocją: 472.46 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5123
Dostępność: 30 szt.
Cena: 425.21 Cena przed promocją: 472.46 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Stal ocynkowana |
| Materiały | Polichlorek winylu (PVC) |
| Materiał siatki | PU |
| Szerokość produktu | 1800 mm |
| Waga produktu | 12,9 kg |
| Wysokość produktu | 1200 mm |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 14,2 kg |
| Ekran treningowy | Tak |
| Dołączona siatka | Tak |
| Stelaż | Tak |
| Liczba kotew | 2 szt. |
| Ilość | 1 |
| Szerokość | 270mm |
| Długość | 130mm |
| Wysokość | 1230mm |
• Produkt może zawierać małe części, które stanowią ryzyko zadławienia dla dzieci.
• Upewnij się, że produkt jest prawidłowo zamontowany i użytkowany zgodnie z instrukcją.
• Używać na równym i stabilnym podłożu.