Kurtka męska VIKING Trek Pro 2.5 Man rozmiar M, granatowa
Symbol: 700/28/5889/1900/M
Dostępność: 5 szt.
Cena: 516.30 Cena przed promocją: 573.67 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 700/28/5889/1900/M
Dostępność: 5 szt.
Cena: 516.30 Cena przed promocją: 573.67 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Granatowy |
| Wodoszczelne szwy | Tak |
| Rozmiar (S/M/L) | M |
| Kaptur | Tak |
| Wodoodporny | Tak |
| Dedykowana płeć | Męski |
| Regulowany kaptur | Tak |
| Elementy odblaskowe | Tak |
| Odporny na wiatr | Tak |
| Szerokość | 550mm |
| Długość | 45mm |
| Wysokość | 380mm |