Kurtka męska VIKING Numani Man rozmiar M, granatowo-niebieska
Symbol: 700/28/3589/1915/M
Dostępność: 5 szt.
Cena: 370.49 Cena przed promocją: 411.66 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 700/28/3589/1915/M
Dostępność: 5 szt.
Cena: 370.49 Cena przed promocją: 411.66 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Ściągacz w talii | Tak |
| Wodoszczelne szwy | Tak |
| Wodoodporny | Tak |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Granatowy |
| Dedykowana płeć | Męski |
| Elementy odblaskowe | Tak |
| Regulowany kaptur | Tak |
| Odporny na wiatr | Tak |
| Rozmiar (S/M/L) | M |
| Kaptur | Tak |
| Szerokość | 405mm |
| Długość | 45mm |
| Wysokość | 550mm |