Kurtka damska VIKING Trek Pro 2.5 Lady rozmiar L, granatowa
Symbol: 700/28/9885/1900/L
Dostępność: 6 szt.
Cena: 516.30 Cena przed promocją: 573.67 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 700/28/9885/1900/L
Dostępność: 6 szt.
Cena: 516.30 Cena przed promocją: 573.67 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Rozmiar (S/M/L) | L |
| Kolor produktu | Granatowy |
| Kaptur | Tak |
| Wodoodporny | Tak |
| Dedykowana płeć | Damski |
| Regulowany kaptur | Tak |
| Wodoszczelne szwy | Tak |
| Odporny na wiatr | Tak |
| Elementy odblaskowe | Tak |
| Szerokość | 535mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 380mm |