Kurtka damska VIKING Numani Lady rozmiar M, beżowo-różowa
Symbol: 700/28/3588/8240/M
Dostępność: 6 szt.
Cena: 370.49 Cena przed promocją: 411.66 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 700/28/3588/8240/M
Dostępność: 6 szt.
Cena: 370.49 Cena przed promocją: 411.66 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Wodoszczelne szwy | Tak |
| Regulowany kaptur | Tak |
| Kolor produktu | Różowy |
| Kolor produktu | Beżowy |
| Odporny na wiatr | Tak |
| Elementy odblaskowe | Tak |
| Dedykowana płeć | Damski |
| Ściągacz w talii | Tak |
| Wodoodporny | Tak |
| Rozmiar (S/M/L) | M |
| Kaptur | Tak |
| Szerokość | 530mm |
| Długość | 25mm |
| Wysokość | 375mm |