Kuchnia gazowa FSG52020FX
Symbol: FSG52020FX
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1377.90 Cena przed promocją: 1531.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: FSG52020FX
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1377.90 Cena przed promocją: 1531.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Kuchnia gazowa FSG52020FX
Wydajne palniki gazowe
Specjalnie zaprojektowana konstrukcja palników pozwoliła na znaczne zwiększenie ich wydajności. Dzięki temu zaoszczędzisz do 35% czasu i do 17% zużytego gazu podczas gotowania ulubionych potraw.
Stal nierdzewna odporna na odciski palców
Niektóre modele piekarników posiadają panel sterujący ze stali odpornej na odciski palców. Dzięki specjalnej powłoce urządzenie jest zawsze czyste, lśniące i bez śladów dotykania.
Zabezpieczenie
W celu zwiększenia bezpieczeństwa używania kuchenek gazowych BEKO, zastosowano automatyczny system zapłonu oraz system przeciwwypływowego gazu. W przypadku zalania lub podmuchu powietrza, strumień gazu jest automatycznie odcinany. Stanowi to standard produktach BEKO.
Zapalarka
Zapalarka zintegrowana z pokrętłami umożliwia łatwe i wygodne zapalanie palników.
| Informacje o produkcie | |
| Budowa | gazowa |
| Liczba palników / pól grzejnych | 4 |
| Informacje o płycie |
- Przedni lewy palnik: 2,9 kW |
| Pojemność | 60 l |
| Termoobieg | nie |
| Programator elektroniczny | nie |
| Funkcje piekarnika | ogrzewanie dolne |
| Ruszty | Emaliowane |
| Kolor | inox |
| Wysokość | 85 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Głębokość | 60 cm |
| Waga | 41.5 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Whirlpool/Indesit/Beko - HWWHR%, HZWHR%, HWIND%, HZIND%, HWBEK%, HZBEK% |