Kuchnia gazowa FSG52020FW
Symbol: FSG52020FW
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1278.90 Cena przed promocją: 1421.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: FSG52020FW
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1278.90 Cena przed promocją: 1421.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Kuchnia gazowa FSG52020FW
Specjalnie zaprojektowana konstrukcja palników pozwoliła na znaczne zwiększenie ich wydajności. Dzięki temu zaoszczędzisz do 35% czasu i do 17% zużytego gazu podczas gotowania ulubionych potraw.
| Informacje o produkcie | |
| Budowa | gazowa |
| Liczba palników / pól grzejnych | 4 |
| Informacje o płycie |
Palniki:
|
| Pojemność | 60 l |
| Pozostałe funkcje |
|
| Ruszty | Emaliowane |
| Kolor | biały |
| Wysokość | 85 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Głębokość | 60 cm |
| Waga | 41.5 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Whirlpool/Indesit/Beko - HWWHR%, HZWHR%, HWIND%, HZIND%, HWBEK%, HZBEK% |