Kosa żyłkowa 18V DUR193Z MAKITA
Symbol: DUR193Z
Dostępność: 9 szt.
Cena: 455.86 Cena przed promocją: 506.51 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DUR193Z
Dostępność: 9 szt.
Cena: 455.86 Cena przed promocją: 506.51 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Rodzaj uchwytu | Uchwyt typu U |
| Tłumienie drgań | 2,5 m/s² |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Materiał ostrza | Nylon |
| Szybkość obrotowa | 7800 RPM |
| Model | Trymer do strun |
| Szerokość koszenia | 26 cm |
| Typ głowy | Żyłka |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 73,2 dB |
| Niepewność pomiaru K | 1,5 m/s² |
| Poziom mocy dźwięku | 83,1 dB |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | 280 W |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Waga produktu | 2,6 kg |
| Szerokość produktu | 358 mm |
| Głębokość produktu | 265 mm |
| Długość produktu | 1248 mm |
| Ładowarka | Nie |
| Akumulator | Nie |
| Szerokość | 250mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 1190mm |
• Baterie należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.
• Podczas pracy należy nosić okulary i odzież ochronną.
• Nie ładować w pobliżu materiałów łatwopalnych.