Kosa AKU DUR193RF MAKITA
Symbol: DUR193RF
Dostępność: 2 szt.
Cena: 954.79 Cena przed promocją: 1060.88 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DUR193RF
Dostępność: 2 szt.
Cena: 954.79 Cena przed promocją: 1060.88 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Typ głowy | Żyłka |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 7800 RPM |
| Silnik | Silnik szczotkowy |
| Kolor produktu | Czarno-srebrny |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Gwarantowany poziom mocy akustycznej | 83 dB |
| Poziom hałasu | 1,5 dB |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego (1 kHz) | 73,2 dB |
| Rodzaj uchwytu | Uchwyt pętla |
| Średnica żyłki | 1,65 mm |
| Dołączony akumulator | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Maksymalna szerokość cięcia | 260 mm |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Pojemność baterii | 3 Ah |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Długość produktu | 1248 mm |
| Wysokość produktu | 358 mm |
| Waga produktu | 2,6 kg |
| Szerokość produktu | 265 mm |
| Walizka | Nie |
| Akumulator | Tak |
| Ładowarka | Tak |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Szerokość | 270mm |
| Długość | 1200mm |
| Wysokość | 130mm |
• Nie ładować w pobliżu materiałów łatwopalnych.
• Baterie należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.
• Podczas pracy należy nosić okulary i odzież ochronną.