Kontroler do gier Mad Catz C.A.T. 17 CUSTOMIZABLE
Symbol: GCSWDOINWH003-0
Dostępność: 26 szt.
Cena: 164.59 Cena przed promocją: 182.88 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GCSWDOINWH003-0
Dostępność: 26 szt.
Cena: 164.59 Cena przed promocją: 182.88 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wysokość produktu | 111,1 mm |
| Szerokość produktu | 72,5 mm |
| Waga produktu | 358 g |
| Głębokość produktu | 154,2 mm |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Interfejs urządzenia | USB Type-A / USB Type-C |
| Obsługiwane platformy gier | iOS |
| Obsługiwane platformy gier | Android |
| Obsługiwane platformy gier | Nintendo Switch |
| Obsługiwane platformy gier | PC |
| Rodzaj urządzenia | Gamepad |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 165mm |
| Wysokość | 60mm |