Klucz udarowy bezszczotk. 1/2" 700Nm YATO YT-82806
Symbol: YT-82806
Dostępność: 11 szt.
Cena: 495.16 Cena przed promocją: 550.18 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: YT-82806
Dostępność: 11 szt.
Cena: 495.16 Cena przed promocją: 550.18 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Uchwyt narzędziowy | 1/2" |
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Typ produktu | Klucz udarowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Wbudowane światło | Nie |
| Klasa izolacji | III |
| Bieg wsteczny | Tak |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Czas ładowania | 1,5 h |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Pojemność baterii | 3 Ah |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Waga produktu | 1,8 kg |
| Maksymalny moment obrotowy | 700 N·m |
| Częstotliwość udaru (maks.) | 5000 ud./min |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 2600 RPM |
| Akumulator | Tak |
| Ładowarka | Tak |
| Walizka | Tak |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Zawartość zestawu | Adapter do bitów z 1/2" na 1/4" |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 385mm |
| Wysokość | 320mm |
• Niebezpieczeństwo porażenia prądem - utrzymuj urządzenie z dala od wody i wilgoci.
• Produkt zawiera akumulatory - nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika, przeznacz do specjalnej utylizacji.
• Ryzyko pożaru - przechowuj z dala od źródeł ciepła, iskier i otwartego ognia.