Klocki konstrukcyjne Marioinex Mini Waffle, 206 elementów
Symbol: 908419
Dostępność: 12 szt.
Cena: 135.30 Cena przed promocją: 150.33 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 908419
Dostępność: 12 szt.
Cena: 135.30 Cena przed promocją: 150.33 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Zalecany wiek (min) | 3 lata |
| Sugerowana płeć | Chłopak, dziewczyna |
| Ilość części | 206 szt |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Wysokość opakowania | 130 mm |
| Szerokość opakowania | 200 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Szerokość | 196mm |
| Długość | 175mm |
| Wysokość | 127mm |
• Przechowywać z dala od ognia.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat - małe elementy mogą stanowić ryzyko zadławienia.
• Należy używać pod nadzorem dorosłych.