Klocki konstrukcyjne Marioinex Mini Waffle - City: Stacja paliw, 148 elementów
Symbol: 5903033906996
Dostępność: 11 szt.
Cena: 118.88 Cena przed promocją: 132.09 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5903033906996
Dostępność: 11 szt.
Cena: 118.88 Cena przed promocją: 132.09 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Zalecany wiek (min) | 6 lat |
| Ilość części | 148 szt. |
| Sugerowana płeć | Chłopak, dziewczyna |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 185 mm |
| Wysokość opakowania | 60 mm |
| Głębokość opakowania | 160 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Szerokość | 185mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 163mm |
• Przechowywać z dala od ognia.
• Należy używać pod nadzorem dorosłych.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat - małe elementy mogą stanowić ryzyko zadławienia.