Klawiatura standardowa USB Cyrylica KB-U-103-RU czarna
Symbol: KB-U-103-RU
Dostępność: 18 szt.
Cena: 36.90 Cena przed promocją: 41.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KB-U-103-RU
Dostępność: 18 szt.
Cena: 36.90 Cena przed promocją: 41.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Klawiatura standardowa USB Cyrylica KB-U-103-RU czarna
| Informacje o produkcie | |
| Model |
KB-U-103-RU |
| Rodzaj | Standard |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.4 m |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
450 x 148 x 21 mm |
| Waga | 424 g |
| Oznaczenia | |