Klawiatura dla graczy Neon podświetlana
Symbol: RBLKLA00040
Dostępność: 30 szt.
Cena: 40.50 Cena przed promocją: 45.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RBLKLA00040
Dostępność: 30 szt.
Cena: 40.50 Cena przed promocją: 45.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Pełnowymiarowa klawiatura dla graczy:
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Neon |
| Rodzaj | Standard |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Kolor | Szary |
| Waga | 424 g |
| Oznaczenia | |