Klawiatura TK-150
Symbol: 23980
Dostępność: 30 szt.
Cena: 48.60 Cena przed promocją: 54.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 23980
Dostępność: 30 szt.
Cena: 48.60 Cena przed promocją: 54.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Pełnowymiarowa klawiatura z miękkim klawiszem i konstrukcją odporną na zalanie.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
TK-150 |
| Rodzaj | Standard |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Zasięg | 1.8 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS Mac OS |
| Wymiary |
30 x 442 x 148 mm |
| Waga | 464 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |