Klawiatura Forge GK320 RED US
Symbol: S11-04CE203-HH9
Dostępność: 30 szt.
Cena: 197.10 Cena przed promocją: 219.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: S11-04CE203-HH9
Dostępność: 30 szt.
Cena: 197.10 Cena przed promocją: 219.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Klawiatura Forge GK320 RED US
| Informacje o produkcie | |
| Model |
FORGE GK320 |
| Rodzaj | Mechaniczna |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Język klawiatury | Angielski (US) [Enter poziomy] |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.6 m |
| Kolor | Czarny |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 Windows XP Windows 2000 Mac OS Windows 11 |
| Wymiary |
37 x 134 x 441 mm |
| Waga | 0.978 kg |
| Oznaczenia | |