Kask rowerowy typu full face LEATT Helmet MTB Gravity 1.0 V24 rozmiar L, czerwony
Symbol: 1024120235
Dostępność: 3 szt.
Cena: 580.78
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1024120235
Dostępność: 3 szt.
Cena: 580.78
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 960 g |
| Wentylacja | Tak |
| Cechy specyficzne zabezpieczające | System 360° Turbine |
| Typ sportowego nakrycia głowy | Kask |
| Daszek | Tak |
| Główny kolor produktu | Czerwony |
| Przedział obwodu głowy | 59 - 60 cm |
| Aktywność | Downhill, Enduro MTB, Bike park riding, Dirt jump |
| Możliwość prania wewnętrznej wyściółki | Tak |
| Rozmiar (S/M/L) | L |
| Typ kasku | Full face |
| Przeznaczenie | Dorosły |
| Materiał skorupy | Polimer |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Wykończenie | Matowe |
| Ilość sztuk | 1 |
| Certyfikaty | AS/NZS 2063:2008, ASTM F1952-10, EN1078, CPSC 1203 |
| Szerokość | 372mm |
| Długość | 270mm |
| Wysokość | 320mm |