Kask rowerowy UVEX Finale visor 56-61cm, sand/white matt
Symbol: 41/2/753/10/17
Dostępność: 1 szt.
Cena: 795.06
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 41/2/753/10/17
Dostępność: 1 szt.
Cena: 795.06
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolorystyka | Monochromatyczny |
| Typ konstrukcji | Konstrukcja formy wtryskiwanej |
| Typ zamknięcia | Przycisk |
| Główny kolor produktu | Piaskowy |
| Główny kolor produktu | Biały |
| Wykończenie | Matowe |
| Przeznaczenie | Dorosły |
| Wentylacja | Tak |
| Typ sportowego nakrycia głowy | Kask |
| Aktywność | Kolarstwo szosowe |
| Regulacja dopasowania | Tak |
| Elementy odblaskowe | Tak |
| Typ wentylacji | Stały |
| Styl kasku | Zamknięty |
| System dopasywania | System dopasowania IAS |
| Osłona kasku | Tak |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Przedział obwodu głowy | 56 - 61 cm |
| Waga produktu | 360 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 292mm |
| Długość | 230mm |
| Wysokość | 250mm |