Kask rowerowy Motus Siver rozmiar M, czerwony (MOTHAM8MR)
Symbol: MOTHAM8MR
Dostępność: 9 szt.
Cena: 107.94 Cena przed promocją: 119.93 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MOTHAM8MR
Dostępność: 9 szt.
Cena: 107.94 Cena przed promocją: 119.93 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Przedział obwodu głowy | 55 - 57 cm |
| Typ wentylacji | Stały |
| Liczba otworów wentylacyjnych | 15 |
| Zastosowanie | Rower, hulajnoga elektryczna |
| Wykończenie | Matowe |
| Rozmiarówka 1 | SML |
| Wentylacja | Tak |
| Wartość rozmiaru 1 | M |
| Główny kolor produktu | Czerwony |
| Materiały | Tworzywo ABS, pianka EPS |
| Typ konstrukcji | Skorupa twarda |
| Kolorystyka | Monochromatyczny |
| Przeznaczenie | Dziecko |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Waga produktu | 373 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 230mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 270mm |
• Nie używać kasku, który został uszkodzony w wyniku wypadku.
• Sprawdzić, czy kask jest dobrze dopasowany przed każdym użyciem.
• Przechowywać kask w miejscu suchym i chronić przed działaniem wysokich temperatur.