Kask rowerowy Motus HT-40 rozmiar M, biały (MOTHAM7MW)
Symbol: MOTHAM7MW
Dostępność: 5 szt.
Cena: 112.03 Cena przed promocją: 124.48 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MOTHAM7MW
Dostępność: 5 szt.
Cena: 112.03 Cena przed promocją: 124.48 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Przeznaczenie | Dziecko |
| Kolorystyka | Monochromatyczny |
| Wykończenie | Matowe |
| Główny kolor produktu | Biały |
| Typ konstrukcji | Skorupa twarda |
| Typ zamknięcia | Sprzączka szybkiego zapięcia FIT |
| Przedział obwodu głowy | 53 - 58 cm |
| Wentylacja | Tak |
| Rozmiarówka 1 | SML |
| Liczba otworów wentylacyjnych | 15 |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Wartość rozmiaru 1 | M |
| Typ regulacji | Wielostopniowy pierścień płynnej regulacji obwodu |
| Zastosowanie | Rower, hulajnoga elektryczna |
| Materiały | Poliwęglan PC, polistyren EPS |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 270mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 230mm |
• Nie używać kasku, który został uszkodzony w wyniku wypadku.
• Przechowywać kask w miejscu suchym i chronić przed działaniem wysokich temperatur.
• Sprawdzić, czy kask jest dobrze dopasowany przed każdym użyciem.