Kask rowerowy Motus HT-15 rozmiar L, czarny (MOTHAM50B)
Symbol: MOTHAM50B
Dostępność: 7 szt.
Cena: 140.81 Cena przed promocją: 156.45 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MOTHAM50B
Dostępność: 7 szt.
Cena: 140.81 Cena przed promocją: 156.45 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rozmiar (S/M/L) | L |
| System dopasowania | Pokrętło |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Liczba otworów wentylacyjnych | 9 |
| Regulacja dopasowania | Tak |
| Przeznaczenie | Dorosły |
| Wentylacja | Tak |
| Zastosowanie | Rower, hulajnoga elektryczna |
| Materiały | Poliwęglan PC, polistyren EPS |
| Przedział obwodu głowy | 56 - 61 cm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 230mm |
| Długość | 270mm |
| Wysokość | 170mm |
• Sprawdzić, czy kask jest dobrze dopasowany przed każdym użyciem.
• Przechowywać kask w miejscu suchym i chronić przed działaniem wysokich temperatur.
• Nie używać kasku, który został uszkodzony w wyniku wypadku.