Kask Rowerowy HJC FURION 3.0 WHITE HOLOGRAM r. S
Symbol: 81229001
Dostępność: 3 szt.
Cena: 762.30 Cena przed promocją: 847.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 81229001
Dostępność: 3 szt.
Cena: 762.30 Cena przed promocją: 847.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 245 g |
| Kolor produktu | Biały |
| Rozmiar (S/M/L) | S |
| Przedział obwodu głowy | 51 - 56 cm |
| Przeznaczenie | Dorosły |
| Typ konstrukcji | In-Mold |
| Regulacja dopasowania | Tak |
| Specyficzne technologie | SELFIT PRO™, SLID™, COOLPATH™ |
| Osłona kasku | Nie |
| Wentylacja | Tak |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Typ zapięcia | Zapięcie klamrowe |
| System dopasowania | Pokrętło |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 333mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 210mm |
• Przechowywać kask w miejscu suchym i chronić przed działaniem wysokich temperatur.
• Nie używać kasku, który został uszkodzony w wyniku wypadku.
• Sprawdzić, czy kask jest dobrze dopasowany przed każdym użyciem.