Karta sieciowa Lanberg NC-0100-01 (USB 2.0; 1x 10/100Mbps)
Symbol: NC-0100-01
Dostępność: 47 szt.
Cena: 26.84 Cena przed promocją: 29.82 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NC-0100-01
Dostępność: 47 szt.
Cena: 26.84 Cena przed promocją: 29.82 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Zasilane przez USB | Tak |
| Waga produktu | 20 g |
| Szybkość przesyłania danych | 10 Gbit/s |
| Hot-swap | Tak |
| Izolacja kabla | ABS |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj złącza | Złącze męskie / złącze żeńskie |
| Długość kabla | 0,15 m |
| Interfejs hosta | USB |
| Złączka 1 | USB-A |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 15mm |
| Wysokość | 60mm |
• Nie otwierać obudowy urządzenia.
• Urządzenie nie jest wodoodporne - unikać kontaktu z wodą.
• Przechowywać z dala od dzieci.