Bezprzewodowy Mini Adapter USB Wi-Fi 150Mbps
Symbol: 50504
Dostępność: 25 szt.
Cena: 28.80 Cena przed promocją: 32.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 50504
Dostępność: 25 szt.
Cena: 28.80 Cena przed promocją: 32.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Bezprzewodowy Mini Adapter USB Wi-Fi 150 Mbps
| Informacje o produkcie | |
| Typ | WiFi |
| Chipset |
RTL8188EUS |
| Interfejs | USB |
| Porty we/wy | 1 x USB 2.0 Type A |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11n 802.11b 802.11g |
| Liczba anten | 1 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP Windows 2000 Windows 8 Windows 7 Windows Vista |
| Wymagania sprzętowe |
Wolny port USB 2.0 |
| Wymiary |
19 x 16 x 7 mm |
| Waga | 36 g |
| Pozostałe parametry |
- Kanał pracy: 1 - 14 |
| Wymagania środowiskowe |
- Temperatura pracy: od -10 do 60 stopni C |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
- WPA-PSK/WPA2-PSK
- WPA/WPA2
- 64/128/152 Bitowe szyfrowanie WEP