Karta graficzna Radeon RX 9070 XT PRIME OC WHITE 16GB GDDR6 256bit 3DP/HDMI
Symbol: PRIME-RX9070XT-O16G-WHITE
Dostępność: 0 szt.
Cena: 4001.40 Cena przed promocją: 4446.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PRIME-RX9070XT-O16G-WHITE
Dostępność: 0 szt.
Cena: 4001.40 Cena przed promocją: 4446.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Karta graficzna Radeon RX 9070 XT PRIME OC WHITE 16GB GDDR6 256bit 3DP/HDMI
Doświadcz ekstremalnej wydajności z kartą graficzną Prime Radeon RX 9070 XT White Edition, wyposażoną w kompaktową konstrukcję 2,5-slotową zapewniającą szeroką kompatybilność, ulepszoną o termopad GPU z materiałem zmiennofazowym oraz potrójny system wentylatorów dla maksymalnego chłodzenia.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
PRIME-RX9070XT-O16G-WHITE |
| Złącze karty graf. | PCI-E ver. 5.0 |
| Producent chipsetu | AMD |
| Chipset | Radeon RX 9070 XT |
| Rodzaj pamięci | DDR6 |
| Szyna pamięci | 32-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 16 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2480 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 3030 MHz |
| Taktowanie pamięci | 20 Gbps |
| Rdzenie CUDA | 4096 |
| Porty wideo | 1 x HDMI 3 x DisplayPort |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.6 |
| Wymiary |
50 x 130 x 312 mm |
| Wersja | Box |
| Oznaczenia | |