Karta graficzna Radeon RX 9070 PRIME OC 16GB GDDR6 256bit DP/HDMI
Symbol: PRIME-RX9070-O16G
Dostępność: 0 szt.
Cena: 3403.80 Cena przed promocją: 3782.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PRIME-RX9070-O16G
Dostępność: 0 szt.
Cena: 3403.80 Cena przed promocją: 3782.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Gotowa na Moc
Doświadcz pierwotnej wydajności z kartą graficzną Prime Radeon RX 9070, wyposażoną w kompaktową konstrukcję 2,5-slotową dla szerokiej kompatybilności. Ulepszona o termopad zmieniający fazę na GPU oraz potrójny wentylator, zapewnia wyjątkowe chłodzenie.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Prime Radeon RX 9070 OC |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 5.0 |
| Producent chipsetu | AMD |
| Chipset | Radeon RX 9070 |
| Rodzaj pamięci | DDR6 |
| Szyna pamięci | 256-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 16 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2140 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2610 MHz |
| Taktowanie pamięci | 20 Gbps |
| Porty wideo | 1 x HDMI 3 x DisplayPort |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.6 |
| Wersja | Box |
| Oznaczenia | |