Karta graficzna GeForce RTX5070 OC 3F 12GB 192-bit 672GB/s
Symbol: VCG507012TFXPB1-O
Dostępność: 30 szt.
Cena: 3597.30 Cena przed promocją: 3997.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: VCG507012TFXPB1-O
Dostępność: 30 szt.
Cena: 3597.30 Cena przed promocją: 3997.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Uzyskaj przełomową wydajność dzięki karcie GeForce RTX 5070 napędzanej technologią NVIDIA Blackwell. Graj w wysokich liczbach klatek na sekundę dzięki DLSS 4, zwiększ swoją kreatywność z NVIDIA Studio i odkrywaj nowe możliwości dzięki mocy sztucznej inteligencji. Dzięki trzem wentylatorom pracującym jednocześnie, ciepło jest równomiernie rozprowadzane i skuteczniej odprowadzane z powierzchni GPU. Dodatkowo zapewniono wsparcie zapobiegające wyginaniu się karty oraz otwory wentylacyjne, które zwiększają efektywność chłodzenia pasywnego.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
GeForce RTX 5070 Overclocked Triple Fan |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 5.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce RTX 5070 |
| Rodzaj pamięci | DDR7 |
| Szyna pamięci | 192-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 12 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2.16 GHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2.51 GHz |
| Rdzenie CUDA | 6144 |
| Porty wideo | 1 x HDMI 3 x DisplayPort |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Wymiary |
299.5 x 120.0 x 48.0 mm |
| Wersja | Box |
| Oznaczenia | |