Karta graficzna GeForce RTX 5070 WHITE OC 12GB GDDR7 192bit 3DP/HDMI
Symbol: NE75070U19K9-GB2050W
Dostępność: 10 szt.
Cena: 3568.50 Cena przed promocją: 3965.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NE75070U19K9-GB2050W
Dostępność: 10 szt.
Cena: 3568.50 Cena przed promocją: 3965.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Karta graficzna GeForce RTX 5070 WHITE OC 12GB GDDR7 192bit 3DP/HDMI
Rozświetl swoją przyszłość: Gaming i Tworzenie
Seria WHITE, z wyrazistą białą osłoną i płytą tylną, płynnie integruje się z jasnymi konfiguracjami PC, sprawiając, że Twój system wygląda tak ostro, jak działa. Zaprojektowany z myślą o mocy i wizualnym wpływie, każdy model zawiera zoptymalizowane rozwiązania termiczne, które równoważą efektywność chłodzenia ze stylowym designem.
Wyposażony w solidny system chłodzenia z trzema wentylatorami, model ten został zaprojektowany do obsługi tytułów AAA i wymagających zadań kreatywnych. Kompozytowe rurki cieplne - charakteryzujące się zarówno strukturami rowkowanymi, jak i spiekanych proszków zwiększają przewodność cieplną i wydajność, utrzymując GPU na szczytowej wydajności.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
GeForce RTX 5070 |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 5.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce RTX 5070 |
| Rodzaj pamięci | DDR7 |
| Wielkość pamięci VRAM | 12 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2325 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2527 MHz |
| Taktowanie pamięci | 28 Gbps |
| Rdzenie CUDA | 6144 |
| Porty wideo | 1 x HDMI 3 x DisplayPort |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Obsługiwane standardy | Vulkan 1.4 DirectX 12 Ultimate OpenGL 4.6 |
| Wymiary |
41,3 x 116,6 x 291,9 mm |
| Wersja | Box |
| Oznaczenia | |