Karta graficzna GeForce RTX 5070 STD12GB VCG507012TFXPB1
Symbol: VCG507012TFXPB1
Dostępność: 0 szt.
Cena: 3418.20 Cena przed promocją: 3798.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: VCG507012TFXPB1
Dostępność: 0 szt.
Cena: 3418.20 Cena przed promocją: 3798.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Informacje o produkcie | |
| Model |
GeForce RTX 5070 |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 5.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce RTX 5070 |
| Rodzaj pamięci | DDR7 |
| Szyna pamięci | 192-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 12 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2160 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2510 MHz |
| Taktowanie pamięci | 28 Gbps |
| Rdzenie CUDA | 6144 |
| Porty wideo | 1 x HDMI 3 x DisplayPort |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Wymiary |
48 x 120 x 299,5 mm |
| Wersja | Box |
| Oznaczenia | |