Karta graf. XFX Swift RX 9070 3-FAN Gaming Ed 16GB
Symbol: RX-97SWFB3B9
Dostępność: 20 szt.
Cena: 3360.90 Cena przed promocją: 3734.33 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RX-97SWFB3B9
Dostępność: 20 szt.
Cena: 3360.90 Cena przed promocją: 3734.33 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Procesor graficzny | Radeon RX 9070 |
| Taktowanie procesora | 2210 MHz |
| Rodzina procesorów grafiki | AMD |
| Pamięć karty graficznej | 16 GB |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| Magistrala pamięci | 256 bit |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Minimalna moc zasilacza | 800 W |
| Wysokość produktu | 65 mm |
| Długość produktu | 325 mm |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Przewody | Zasilanie |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Typ interfejsu | PCI Express x16 |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 1 szt. |
| Szerokość | 450mm |
| Długość | 130mm |
| Wysokość | 220mm |