Karta graf. MSI RTX 5070 Ti 16G VENTUS 3X OC
Symbol: V531-092R
Dostępność: 15 szt.
Cena: 5144.93 Cena przed promocją: 5716.59 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: V531-092R
Dostępność: 15 szt.
Cena: 5144.93 Cena przed promocją: 5716.59 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2482 MHz |
| Technologia CUDA | Tak |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Procesor graficzny | GeForce RTX 5070 Ti |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Rdzenie CUDA | 8960 |
| Taktowanie procesora | 2497 MHz |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Magistrala pamięci | 256 bit |
| Pamięć karty graficznej | 16 GB |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR7 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Aluminiowy |
| Układ | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Dodatkowe złącza zasilania | 1x 16-pin |
| Minimalna moc zasilacza | 750 W |
| Pobór mocy | 300 W |
| Wysokość produktu | 121 mm |
| Głębokość produktu | 49 mm |
| Długość produktu | 303 mm |
| Waga produktu | 1,07 kg |
| Wersja DirectX | 12 Ultimate |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| HDCP | Tak |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Edycja podkręcona (OC) | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,57 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja DisplayPort | 2.1b |
| Typ interfejsu | PCI Express 5.0 |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Wersja HDMI | 2.1b |
| Szerokość | 95mm |
| Długość | 235mm |
| Wysokość | 385mm |