Karma Hill's Prescription Diet PD Feline C/D 156g
Dostępność: 3 szt.
Cena: 10.58 Cena przed promocją: 11.76 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 3 szt.
Cena: 10.58 Cena przed promocją: 11.76 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Smak karmy | Kurczak |
| Smak karmy | Wieprzowina |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Waga produktu | 156 g |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie dróg moczowych |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Bez cukru | Tak |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Rozpuszczanie kamieni struwitowych |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona układu moczowego |
| Bezglutenowe | Nie |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Dodatkowe cechy | Kamienie struwitowe |
| Dodatkowe cechy | Chory układ moczowy |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wiek pupila | Senior |
| Seria | Hill's Prescription Diet |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Kategoria | Dla kota |
| Bez konserwantów | Tak |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Bez soi | Tak |
| Główny smak | Wieprzowina |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Zawartość tłuszczu | 5,2% |
| Włókna surowe | 0,5% |
| Popiół surowy | 1% |
| Zawartość tauryny | 1000 mg/kg |
| Zawartość manganu | 0,5 mg/kg |
| Zawartość wilgoci | 75,2% |
| Białko | 10,9% |
| Szerokość | 85mm |
| Długość | 85mm |
| Wysokość | 40mm |
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.