Karma HILL'S PD Canine Derm Complete 12kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 443.72 Cena przed promocją: 493.02 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 443.72 Cena przed promocją: 493.02 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Smak karmy | Brak danych |
| Efekty zdrowotne | Leczenie alergii, Skóra i sierść |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Wielkość psa | Średnie i duże (11-44 kg) |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Rasa psa | Wszystkie rasy średnich i dużych psów |
| Waga produktu | 12 kg |
| Brak sztucznych barwników | Brak danych |
| Brak sztucznych dodatków | Brak danych |
| Bez laktozy | Brak danych |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Wielkość rasy | Średnia rasa 10 - 25 kg |
| Wielkość rasy | Duża rasa 25 - 45 kg |
| Bez cukru | Brak danych |
| Forma dawkowania | Stały |
| Seria | Hill's Prescription Diet |
| Kategoria | Dla psa |
| Bezglutenowe | Brak danych |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Główny smak | Jajko |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Zawartość żelaza | 85,9 mg/kg |
| Zawartość miedzi | 8,5 mg/kg |
| Zawartość witaminy E | 800 mg/kg |
| Zawartość selenu | 0,2 mg/kg |
| Popiół surowy | 5% |
| Zawartość tłuszczu | 14,5% |
| Włókna surowe | 1,2% |
| Białko | 15,6% |
| Zawartość cynku | 178 mg/kg |
| Zawartość witaminy D3 | 732 IU/kg |
| Zawartość manganu | 8,9 mg/kg |
| Zawartość witaminy C | 100 mg/kg |
| Zawartość jodu | 1,3 mg/kg |
| Zawartość beta-karotenu | 2,5 mg |
| Zawartość witaminy A | 10336 IU/kg |
| Kwas linolowy | 34000 mg/kg |
| Szerokość | 380mm |
| Długość | 150mm |
| Wysokość | 380mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.